Created: 01 Сәуiр 2020
303

Сабақ кестесі

Бекітемін»                                                                         «Келісемін»

Колледж  директоры:          С.Мүсірбаев                       Кәсіподақ  төрағасы         Ж.Азанбеков

 

 

Сабақ

 

 

Басталуы

 

Аяқталуы

 

Үзіліс

1 сабақ

 

08.30

09.15

5 минут

2 сабақ

 

09.20

10.05

5 минут

3 сабақ

 

10.10

10.55

10 минут

4 сабақ

11.05

11.50

 

Тамақтану

1-2 курс, Ту тобы

11. 55

12. 25

Түскі  үзіліс

 

5 сабақ

 

12.25

13. 10

5 минут

 

6 сабақ

13. 15

14.00

 

 

САҒАТТАР  КЕСТЕСІ

 

 

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары                М.Артық

 

 

 

 

 


«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

                                       

3 курс С А Б А Қ  К Е С Т Е С І ( № 30 -топ ) 6 семестр

Мерзімі: ( 9 апта(27.01 – 28.03. 20ж)

   Мамандығы:   1114000- «Фермер шаруашылығы»

   Біліктілігі:      1114042 – «Ауыл шаруашылық өндірісіндегі тракторшы - машинист».

 

 

Уақыты

Пән атаулары

Кабинет №

Пән иесінің аты-жөні

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

Агрономия негіздері

№29

Мусірбаев Самат

2

9.20-10.05

Қоршаған ортаны қорғау

№29

Валиева Алмагул

3

10.10-10.55

Трактор құрылғысы  (ЗПС)

№16

Дауқабақ Үлан

4

11.05-11.50

Трактор құрылғысы   (ЗПС)

№16

Дауқабақ Үлан

5

12.40-13.25

Трактор құрылғысы   (ЗПС)

№16

Дауқабақ Үлан

6

13.30-14.15

 Дене

№28

 Асанбеков Н, Талғат С

Сейсенбі

1

8.30-9.15

Агрономия негіздері

№29

Мусірбаев Самат

2

9.20-10.05

Қоршаған ортаны қорғау

№29

Валиева Алмагул

3

10.10-10.55

Трактор құрылғысы  (теор.)

№16

Дауқабақ Үлан 

4

11.05-11.50

Ашм. мал ш арн жабдықтар (т)

№20

Қоғабеков Берікжан

5

12.40-13.25

 Маш/ға тех.қыз. к. ж/е жөндеу . ( т)

№16

Қоғабеков Берікжан

6

13.30-14.15

Механикалық  жұмыс. технологиясы

№16

 Дауқабақ Үлан

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

2

9.20-10.05

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

3

10.10-10.55

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

4

11.05-11.50

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

5

12.40-13.25

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

6

13.30-14.15

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

 

Бейсенбі

1

8.30-9.15

Агрономия негіздері

№29

 Мусірбаев Самат

2

9.20-10.05

Ашм. мал ш арн жабдықтар  (ЗПС)

№20

Қоғабеков Берікжан

3

10.10-10.55

Ашм. мал ш арн жабдықтар  (ЗПС)

№20

Қоғабеков Берікжан

4

11.05-11.50

Жолда жүру ережелері  

№28

 Жұманов Ермек

5

12.40-13.25

 Маш/ға тех.қыз. к. ж/е жөндеу  (ЗПС)

№20

Қоғабеков Берікжан

6

13.30-14.15

 Маш/ға тех.қыз. к. ж/е жөндеу  (ЗПС) 

№20

Қоғабеков Берікжан

Жұма

1

8.30-9.15

 Механикалық  жұмыс. технологиясы

№16

Дауқабақ Үлан

2

9.20-10.05

Ашм. мал ш арн жабдықтар (т)

№20

Қоғабеков Берікжан

3

10.10-10.55

Трактор құрылғысы  (теор.)

№16

 Дауқабақ Үлан

4

11.05-11.50

Ашм. мал ш арн жабдықтар  (ЗПС)

№20

Қоғабеков Берікжан

5

12.40-13.25

Ашм. мал ш арн жабдықтар  (ЗПС)

№20

Қоғабеков Берікжан

6

13.30-14.15

Жолда жүру ережелері  

№28

Жұманов Ермек

Сенбі

1

8.30-9.15

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

2

9.20-10.05

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

3

10.10-10.55

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

4

11.05-11.50

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

5

12.40-13.25

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

6

13.30-14.15

Өндірістік оқу

№12

 Тұрарбеков Санат

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

 

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

 2019 -2020 оқу жылының 6 семестріне

 С А Б А Қ  К Е С Т Е С І  (03.02 – 04.04.20ж) 9 апта.

 

Апта күні

Пара

 

 

Уақыты

Мамандық : 1114000 – Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

Біліктілік:   111404 2 – Электр және газбен дәнекерлеу

                      1114012 – Дәнекерлеуші (барлық салалары бойынша)                                  

тобы  № 29

Кабинет №

модуль, пән

Оқытушы

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

2

9.20-10.05

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

3

10.10-10.55

БМ 04.  Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

4

11.05-11.50

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

5

12.40-13.25

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (Л)

№22

Күнтубай Құралай

6

13.30-14.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (Л)

№22

Күнтубай Құралай

Сейсенбі

1

8.30-9.15

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

2

9.20-10.05

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

3

10.10-10.55

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

4

11.05-11.50

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

5

12.40-13.25

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

6

13.30-14.15

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

2

9.20-10.05

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

3

10.10-10.55

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

4

11.05-11.50

БМ 04.  Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

5

12.40-13.25

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т )

№22

Күнтубай Құралай

6

13.30-14.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

 

Бейсенбі

1

8.30-9.15

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

2

9.20-10.05

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

3

10.10-10.55

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

4

11.05-11.50

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

5

12.40-13.25

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

6

13.30-14.15

КМ05. Өндірістік оқу

№6

Қабылбеков Ернар

Жұма

1

8.30-9.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

2

9.20-10.05

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

3

10.10-10.55

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

4

11.05-11.50

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

5

12.40-13.25

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (Л)

№22

Күнтубай Құралай

6

13.30-14.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (Л)

№22

Күнтубай Құралай

Сенбі

1

8.30-9.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

2

9.20-10.05

БМ 04.  Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

3

10.10-10.55

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

4

11.05-11.50

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

5

12.40-13.25

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

6

13.30-14.15

КМ05.Электронды – сәулелі дән.қон/да т.м.пісіру (т)

№22

Күнтубай Құралай

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

 2019 -2020 оқу жылының 2 семестріне

 С А Б А Қ  К Е С Т Е С І    (10 апта 03.02 - 11.04. 2020 ж)   

 

Апта күні

Пара

 

 

Уақыты

Мамандығы:   1114000- «Фермер шаруашылығы» (бейіндері бойынша)

Біліктілігі:   1504092 Электр жабдықтарына қызмет көрсету жөніндегі электромонтер

тобы  № 35

Кабинет №

модуль, пән

Оқытушы

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.13. Биология 

№34

Валиева Алмагул

2

9.20-10.05

ЖББП.09. Математика  

№18

Машаева Еркежан

3

10.10-10.55

ЖББП.03. Орыс тілі 

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

4

11.05-11.50

ЖББП.05. Шетел тілі (ағылшын) 

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

5

12.40-13.25

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

6

13.30-14.15

ЖББП.11. Физика

№18

Сәрсенбекова Оразхан

Сейсенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.11. Физика

№18

Сәрсенбекова Оразхан

2

9.20-10.05

ЖББП.09. Математика 

№18

Машаева Еркежан

3

10.10-10.55

ЖББП.08. Қоғам тану 

№4

Сартбаева Айнур

4

11.05-11.50

КМ.01. Сызу

№ 10

Алипбаев Нурбосын

5

12.40-13.25

ЖББП.02. Қазақ әдебиет

№12

Қапалбаева Гүлім 

6

13.30-14.15

КМ.01. Электротехниканың теор. негіздері

№18

Сәрсенбекова Оразхан

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.01. Қазақ тілі

№12

Қапалбаева Гүлім

2

9.20-10.05

ЖББП.09. Математика 

№18

Машаева Еркежан

3

10.10-10.55

ЖББП.11. Физика

№18

Сәрсенбекова Оразхан

4

11.05-11.50

ЖББП.02. Қазақ әдебиет

№12

Қапалбаева Гүлім

5

12.40-13.25

ЖББП.07. Бүкіл әлем тарихы

№4

Сартбаева Айнур

6

13.30-14.15

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

Машаева Еркежан

Бейсенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.09. Математика

№18

Машаева Еркежан

2

9.20-10.05

ЖББП.11. Физика   

№18

Сәрсенбекова Оразхан

3

10.10-10.55

ЖББП.01. Қазақ тілі

№12

Қапалбаева Гүлім

4

11.05-11.50

КМ.01. АШ агре.д.е.ээ.к.электр қ.ж. автом. 

№33

Айболат Досбол

5

12.40-13.25

ЖББП.05. Шетел тілі (ағылшын) 

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

6

13.30-14.15

КМ.01. Сызу

№ 10

Алипбаев Нурбосын

Жұма

1

8.30-9.15

ЖББП.03. Орыс тілі 

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

2

9.20-10.05

ЖББП.04. Орыс әдебиеті 

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

3

10.10-10.55

ЖББП.09. Математика 

№18

Машаева Еркежан

4

11.05-11.50

ЖББП.11. Физика 

№18

Сәрсенбекова Оразхан

5

12.40-13.25

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

6

13.30-14.15

ЖББП.05. Шетел тілі (ағылшын) 

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

Сенбі

1

8.30-9.15

КМ.01. Электротехниканың теор. негіздері

№18

Сәрсенбекова Оразхан

2

9.20-10.05

ЖББП.03. Орыс тілі  .

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

3

10.10-10.55

ЖББП.01. Қазақ тілі

№12

Қапалбаева Гүлім

4

11.05-11.50

ЖББП.04. Орыс әдебиеті 

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

5

12.40-13.25

ЖББП.05. Шетел тілі (ағылшын) 

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

6

13.30-14.15

КМ.01. АШ агре.д.е.ээ.к.электр қ.ж. автом. 

№33

Айболат Досбол

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

 

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

                                       

 2019 -2020 оқу жылының 4 семестріне

 С А Б А Қ  К Е С Т Е С І   (10 апта 03.02 - 11.04. 2020 ж)     

 

Апта күні

Пара

 

 

Уақыты

Мамандық :  1201000 –  Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу ж/е   пайдалану (салалары  бойынша)                 

Біліктілік:   1201072 –   Автокөлікті жөндеу слесарі                                                                                             

тобы  №  32

Кабинет №

модуль, пән

Оқытушы

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.10. Математика 

№18

Машаева Еркежан

2

9.20-10.05

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

3

10.10-10.55

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

4

11.05-11.50

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

5

12.40-13.25

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

6

13.30-14.15

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

Сейсенбі

1

8.30-9.15

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

2

9.20-10.05

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

3

10.10-10.55

 ЖББП.10. Математика 

№18

Машаева Еркежан

4

11.05-11.50

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

5

12.40-13.25

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

6

13.30-14.15

ЖББП.07. Қазақстан тарихы 

№4

Сартбаева Айнур

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

2

9.20-10.05

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

3

10.10-10.55

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

4

11.05-11.50

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

5

12.40-13.25

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

6

13.30-14.15

ЖББП.07. Қазақстан тарихы 

№4

Сартбаева Айнур

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

Төлендиева Гүлнара

Бейсенбі

1

8.30-9.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

 Намазбаев Төкен

2

9.20-10.05

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

  Намазбаев Төкен

3

10.10-10.55

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

  Намазбаев Төкен

4

11.05-11.50

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

 Намазбаев Төкен 

5

12.40-13.25

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

 Намазбаев Төкен

6

13.30-14.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№13

 Намазбаев Төкен

Жұма

1

8.30-9.15

 ЖББП.10. Математика 

№18

Машаева Еркежан

2

9.20-10.05

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

3

10.10-10.55

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

4

11.05-11.50

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

5

12.40-13.25

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

6

13.30-14.15

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ 

№16

Дауқабақ Ұлан

Сенбі

1

8.30-9.15

ЖББП.16. Дене тәрбиесі

№24

Асанбеков Н / Талғат С

2

9.20-10.05

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

3

10.10-10.55

КМ06. Авток/ке бастапқы диаг/тика,ТҚКЖ

№16

Дауқабақ Ұлан

4

11.05-11.50

БМ03.Мемлекеттік тілде іс қағаздарын құрастыру  .

№12

Қапалбаева Гүлім

5

12.40-13.25

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

6

13.30-14.15

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Балнұр 

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

                                       

 2019 -2020 оқу жылының 2 семестріне

 С А Б А Қ  К Е С Т Е С І   (10 апта 03.02 - 11.04. 2020 ж) 

 

Апта күні

Пара

 

 

Уақыты

Мамандығы:   1114000- «Фермер шаруашылығы» (бейіндері бойынша)

Біліктілігі:   1504092 Электр жабдықтарына қызмет көрсету жөніндегі электромонтер

тобы  №  36

Кабинет №

модуль, пән

Оқытушы

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

2

9.20-10.05

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

3

10.10-10.55

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

4

11.05-11.50

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

5

12.40-13.25

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

6

13.30-14.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

Сейсенбі

1

8.30-9.15

КМ03   Эл/ық машин. мен аппараттар,ЭҚ(т)

№33

 Досбол Айболат

2

9.20-10.05

КМ03   Э/лық машин. мен аппараттар,ЭҚ(т)

№33

 Досбол Айболат

3

10.10-10.55

КМ03   Кәсіптік қызметтегі психология, әдеп

№07

 Шакерова Балнұр

4

11.05-11.50

БМ 04. Қазақстан тарихы 

 №4

Сартбаева Айнур

5

12.40-13.25

КМ 02.  А.Ш  электрмен жабдықтау   (т)

№33

 Досбол Айболат

6

13.30-14.15

БМ 03.  Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

2

9.20-10.05

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

3

10.10-10.55

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

4

11.05-11.50

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

5

12.40-13.25

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

6

13.30-14.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

 

Бейсенбі

1

8.30-9.15

КМ 02.  А.Ш  электрмен жабдықтау (лпз)

№33

 Досбол Айболат

2

9.20-10.05

КМ 02.  А.Ш  электрмен жабдықтау  (лпз)

№33

 Досбол Айболат

3

10.10-10.55

БМ 02.  Кәсіби ағылшын тілі

№26

Төлендиева Г / Ба лнұр

4

11.05-11.50

КМ03  Кәсіптік қызметтегі психология, әдеп

№07

 Шакерова Балнұр

5

12.40-13.25

БМ 03.  Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

6

13.30-14.15

КМ03 Э/лық машин. мен аппараттар,ЭҚ(т)

№33

 Досбол Айболат

Жұма

1

8.30-9.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

2

9.20-10.05

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

3

10.10-10.55

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

4

11.05-11.50

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

5

12.40-13.25

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

6

13.30-14.15

КМ02.  Өндірістік оқу

№14

Есімбеков Ерсұлтан

Сенбі

1

8.30-9.15

БМ 01. Кәсіби орыс тілі  

№36

Қырықбаева Б/Құралай 

2

9.20-10.05

КМ03 Э/лық машин. мен аппараттар,ЭҚ(т)

№33

 Досбол Айболат

3

10.10-10.55

КМ 02.  А.Ш  электрмен жабдықтау (т)

№33

 Досбол Айболат

4

11.05-11.50

КМ 02.  А.Ш  электрмен жабдықтау (т)

№33

 Досбол Айболат

5

12.40-13.25

БМ 04. Қазақстан тарихы 

 №4

Сартбаева Айнур

6

13.30-14.15

БМ 03. Дене тәрбиесі.   

№24

Асанбеков Н, Талғат С

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

                                       

 2019 -2020 оқу жылының 2 семестріне

 С А Б А Қ  К Е С Т Е С І    (10 апта 03.02 - 11.04. 2020 ж) 

 

Апта күні

Пара

 

 

Уақыты

   Мамандық : 1114000 – Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)

   Біліктілік:   111404 2 – Электр және газбен дәнекерлеу

тобы  № 37

Кабинет №

модуль, пән

Оқытушы

Дүйсенбі

1

8.30-9.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

2

9.20-10.05

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

3

10.10-10.55

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

4

11.05-11.50

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

5

12.40-13.25

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

Асылбаев Дүйсен

6

13.30-14.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

Сейсенбі

1

8.30-9.15

КМ02  Метрология ж/е бақылау құралдары

№29

Валиева Алмагуль

2

9.20-10.05

КМ03   Аргон ортасында дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

3

10.10-10.55

КМ03   Аргон ортасында дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

4

11.05-11.50

БМ 03.  Дене тәрбиесі.             

№24

Асанбеков Н, Талғат С

5

12.40-13.25

КМ02   Газ жалынымен дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

6

13.30-14.15

КМ02.  Газ жалынымен дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

Сәрсенбі

1

8.30-9.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

2

9.20-10.05

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

3

10.10-10.55

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

4

11.05-11.50

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

5

12.40-13.25

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

Асылбаев Дүйсен

6

13.30-14.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

7

14.20-15.05

Тәрбие сағаты

 

 

Бейсенбі

1

8.30-9.15

БМ 02.  Еңбек қорғау,  өндірістік экология

№12

 Шамшенов Алмасбек

2

9.20-10.05

БМ 03.  Дене тәрбиесі.             

№24

Асанбеков Н, Талғат С

3

10.10-10.55

КМ02.  Газ жалынымен дәнекерлеу  (лпз)

№22

Күнтубай Құралай

4

11.05-11.50

КМ02.  Газ жалынымен дәнекерлеу  (лпз)

№22

Күнтубай Құралай

5

12.40-13.25

КМ03.   Кәсіптік қызметтегі психология, әдеп

№07

 Шакерова Балнұр

6

13.30-14.15

БМ 04.  Қазақстан тарихы 

 №4

Сартбаева Айнур

Жұма

1

8.30-9.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

2

9.20-10.05

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

3

10.10-10.55

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

4

11.05-11.50

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

5

12.40-13.25

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

Асылбаев Дүйсен

6

13.30-14.15

КМ03.  Өндірістік оқу

№7

 Асылбаев Дүйсен

Сенбі

1

8.30-9.15

БМ 04.  Қазақстан тарихы 

 №4

Сартбаева Айнур

2

9.20-10.05

КМ03   Аргон ортасында дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

3

10.10-10.55

КМ03   Аргон ортасында дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

4

11.05-11.50

КМ02   Газ жалынымен дәнекерлеу  (т)

№22

Күнтубай Құралай

5

12.40-13.25

БМ 01.  Кәсіби ағылшын 

№26

Төлендиева Г/ Балнұр

6

13.30-14.15

БМ 01.  Кәсіби орыс тілі 

№36

Қырықбаева Баян

 

11.55-12.40

ТҮСКІ ТАМАҚ

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С

«Бекітемін»

Колледж директоры :               С.С.Мүсірбаев

 

                                       

 ФАКУЛЬТАТИВТІҢ  С А Б А Қ  К Е С Т Е С І  (2-ші жарты жылдық.) №1

 

   

 

 

 

Уақыты

Факультатив

 атаулары

Сағ       

 Топ №

Пән иесінің

 аты-жөні

Апта

 

Мерзімі

Дүйсенбі

1

14.30-15.15

 Өлке тану

1

 № 35

Валиева Алмагул

13

03.02 – 02.05. 20ж 

2

 14.30-15.30

15.20 – 16.25 

 Өзін – өзі тану

2

 № 32

Шакерова Балнұр

10

03.02 –12.04.20ж

3

 14.30-15.30 15.20 – 16.25

Ауылшаруашылығын электрмен жабдықтау

2

 

 № 36

Досбол Айболат

10

03.02 –11.04.20ж

4

14.30-15.30

 Газ жалынымен дәнекерлеу

1

 № 29

Асылбаев Дүйсен

09

03.02 –11.04.20ж

 

 

 

 

 

 

 

 

             Сейсенбі

1

14.30-15.30

15.20 – 16.25 

 Өзін – өзі  тану

2

 № 36

Шакерова Балнұр

10

03.02 –11.04.20ж

2

14.30-15.30

Ауыл шаруашылығы машиналарын мал шаруашылығына

1

 № 30

Қоғабеков Берікжан

 09

27.01 – 28.03. 20ж 

3

14.30-15.30 15.20 – 16.25 

Электронды-сәулелі дәнекерлік қондырғы-ларда түйіспелі машиналарда  пісіру

2

 № 29

Кунтубай Құралай 

09

03.02 –04.04.20ж

 

 

 

 

 

 

 

 

Сәрсенбі

1

14.30-15.30

Математика 

1

 №35

Машаева Еркежан

13

03.02 – 02.05. 20ж 

2

14.30-15.30 15.20 – 16.25

 Электр доғасымен

дәнекерлеу және кесу 

2

 № 37

Кунтубай Құралай 

10

03.02 –11.04.20ж

3

14.30-15.30

Автомобиль құрылысы.

1

 № 32

  Дауқабақ Ұлан

10

03.02 –12.04.20ж

 

 

 

 

 

 

 

 

Бейсенбі

1

14.30-15.30

Трактор құрылғысы

1

 № 30

Дауқабақ Ұлан

 09

27.01 – 28.03. 20ж 

2

14.30-15.30

«Wordskills» чемпионат ережесі мен талаптары

1

 

№ 32

Қоғабеков Берікжан

10

03.02 –12.04.20ж

3

14.30-15.30

15.20 – 16.25 

 Өзін – өзі  тану

2

 №37  

  Шакерова Балнұр

10

03.02 –11.04.20ж

 

 

 

 

 

 

 

Жұма

1

14.30-15.30

«Wordskills» чемпионат ережесі мен талаптары 

1

 

№ 29

Қоғабеков Берікжан

09

03.02 –04.04.20ж

2

14.30-15.30 15.20 – 16.25

 Электр қондырғы-ларымен жабдықтау және автоматтандыру

2

 

 

 №35

Досбол Айболат

13

03.02 – 02.05. 20ж 

3

14.30-15.30

 Агрономия негіздері

 

1

 № 30

Мүсірбаев Самат

 09

27.01 – 28.03. 20ж 

 

 

 

 

 

 

 

 

С енбі

енбі

1

 14.30-15.30 15.20 – 16.25

Автобильге ТҚК

2

 № 32

Намазбаев Төкен

10

03.02 –04.04.20ж

2

14.30-15.30

Өзін – өзі  тану

1

 № 35

Шакерова Балнұр

13

03.02 – 02.05. 20ж 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                    Алипбаев Н.С